.o projekte

Chceme vám spraviť lepší a krajší deň. Len toľko.

.čo sú to tie dobré veci?

Sú to všetky dobré veci ako aj dobrí ľudia, ktorí sú všade okolo nás, no niekedy je ťažké ich nájsť. Preto sme sa rozhodli, že tomu trochu pomôžeme a vytvoríme tento jednoduchý web. Miesto, kde nájdete všetko potrebné na to, aby sme váš deň spravili lepší, inšpiratívnejší alebo vás pobavili.

Nájdete tu veľa šikovných ľudí, miest, vecí, hudby, príbehov, ktoré boli vytvorené s láskou a zaslúžia si našu aj vašu pozornosť. Väčšinou tieto títo „tvorcovia“ pokladov nepatria do „komerčného“ sveta, no svoju robotu robia s láskou, poctivo a preto, aby vám spríjemnili deň a ukázali vám to dobré. Presne pre nich sme tu a oni sú tu pre nás.

Ak vieš o niekom alebo niečom, čo by tu malo určite byť alebo naopak, tu podľa teba byť nemá, určite nám napíš, budeme sa tešiť.

.chceš nás podporiť?

Na našom webe neuvidíte žiadne vyskakovacie reklamy, z ktorých „žijú“ ostatné portály, či magazíny. Chceme, aby vás nič nerušilo a mohli ste tu stráviť príjemné chvíle. Ak by ste chceli priložiť ruku k dielu a pomôcť nám zlepšovať sa v každom smere, budeme viac než vďační.

.naši kamoši

250x250freeweb_SK
oblok