Ako zistiť veľkosť prsteňa vášho partnera bez toho, aby si to všimol

Našli ste to správne romantické miesto, hudbu, slová, ktoré poviete, dokonca aj oblečenie, ktoré budete nosiť, ale čo zásnubný prsteň? Okrem výberu ideálneho štýlu zásnubného prsteňa a dokonalého strihu musíte tiež zabezpečiť, aby zlaté alebo platinové pásmo/veľkosť vyhovovalo prstencovi vášho partnera.

Nerobte si starosti, nemusí to byť také náročné. Pozrite sa nižšie na niektoré z najjednoduchších a najpresnejších spôsobov, ako zmerať prstenec vášho partnera a spolupracovať s klenotníkom na nájdení dokonalého stavu.

Zaujímavý výber prsteňov nájdete aj na hlshop.sk

PREZRITE SI ŠPERKOVNICU SVOJHO PARTNERA

Ak váš partner nosí veľa šperkov, môžete mať šťastie. Je pravdepodobné, že majú prsteň, ktorý nosia na prstenníku svojej pravej ruky alebo prostrednom prste na ľavej ruke, na ktorom môžete založiť svoje rozmery. Na meranie priemeru svojich obľúbených a dobre opotrebovaných kusov použite nástroj na určovanie veľkosti krúžkov alebo pravítko. Tieto informácie pomôžu klenotníkovi urobiť dobrý odhad veľkosti prstov prstov so zásnubným prstencom vášho partnera.

UKRADNITE JEDEN Z ICH PRSTEŇOV ZA DEŇ

Vezmite jeden zo svojich obľúbených prsteňov k najbližšiemu klenotníkovi na zmenu veľkosti. Jedná sa o rýchly proces a je to oveľa presnejší spôsob, ako zistiť veľkosť prsteňa partnera. Musíte však byť taktickí … nemá zmysel brať prsteň, ktorý nosia každý deň a bude panikáriť, že ste stratili! Uvidíte, či môžete presne určiť prsteň, ktorý nosia pravidelne, či je pohodlný a či sa nosí na užitočnom prste, ale nevšimnete si, že ihneď chýba.

Nezabudnite, že dominantná ruka na písanie priemernej osoby je o niečo väčšia ako ruka na písanie. Ak nosíte prsteň nosený na pravej strane a majú pravákov, možno budete musieť zmenšiť prsteň, ktorý sa má nosiť po jeho ľavej strane.

UROBTE MAXIMUM KRESLENÍM PRSTEŇOV

Ďalšou možnosťou, ako zistiť veľkosť prsteňa, je vziať si jeden zo svojich obľúbených prsteňov a nakresliť ho na kúsok papiera. Môže to znieť jednoducho, ale je to oveľa presnejšie ako len dohadovanie. Kreslite okolo vonkajšej strany prsteňa a z vnútornej strany, aby ste mohli klenotníkovi ukázať priemer aj obvod.

Ak to naozaj chcete napraviť, nezabudnite kresliť prsteň s podobnou šírkou ako diamantový zásnubný prsteň alebo zásnubný prsteň s drahokamom, ktorý ste pozorovali. Širšie krúžky sú na prsteň pevnejšie ako tenšie krúžky so zásnubnými prsteňmi, preto je dôležité poznať, aký štýl zásnubných prsteňov hľadáte.

BUĎTE KRADMÍ S REŤAZCOM

Využite všetky svoje zručnosti ninja pre tento zložitý, ale super presný spôsob merania veľkosti prstov prstov vášho partnera. Vezmite kúsok struny a omotajte ho okolo prstenca. Perom označte miesto, kde sa konce stretávajú, a zoberte to klenotníkovi. Pokúsiť sa o to, kým váš partner spí, nie je zlý výkon, ale ak ho zvládnete, budete sa cítiť veľmi spokojní so sebou … a je to skvelý príbeh, ktorý vám poviem neskôr!

ZAPOJTE DO TOHO SVOJICH PRIATEĽOV

Ak váš partner má priateľa, ktorý sa nedávno angažoval, alebo priateľa, ktorého šperky majú radi, povzbudite ich, aby si vymenili šperky. Vyplňte ich podľa plánu a požiadajte ich, aby nechali svojho partnera vyskúšať si šperky. Rýchly debrief vám dá vedieť, či ich prsteň bol príliš veľký, príliš malý alebo príliš mimo základňu. Môžete dokonca získať niekoľko užitočných rád zásnubných prsteňov a návrhov, ktoré môžete vziať so sebou na nákup.

Rodina môže byť tiež nápomocná, najmä ak majú rodinné dedičstvo alebo starožitné šperky, môžu povzbudiť vášho partnera, aby vyskúšal nenápadným spôsobom. Navyše, zapojenie ďalších ľudí do vášho prekvapenia zvyšuje vzrušenie.

SPOLOČNE NAKUPUJTE ZA RODINNÝ DARČEK

Využite rodinné narodeniny ako ospravedlnenie dobrého staromódneho nákupného výletu. Vezmite svojho obchodného partnera do obchodov a vysvetlite, že chcete kúpiť babičku, tetu, mamu, sestru, brata alebo bratranca šperk. Začnite s náramkami, náušnicami a náhrdelníkmi, než začnete pracovať na prstenoch a požiadajte ju, aby ich vyskúšala podľa veľkosti. Buď sa môžete vrátiť neskôr a zmerať veľkosť alebo tam a potom urobiť mentálnu poznámku.

Pri nakupovaní požiadajte svojho partnera, aby poukázal na diamantové prstene, drahokamové prstene a farby drahých kovov, ktoré sa im páčia. Pomôže vám to objaviť štýl diamantových zásnubných prsteňov a dizajnové prvky zásnubných prsteňov, ktoré zbožňujú.

POROVNAJTE S VAŠIMI VLASTNÝMI ŠPERKAMI ALEBO PRSTAMI

Ak ste naozaj prilepené, môžete požiadať svojho partnera, aby si pri praní dal jeden z vašich prsteňov alebo zmeral jeden z ich prsteňov proti vlastným prstom. Môže sa skĺznuť nadol po kolená na malíčku a poskytne klenotníkovi nejaké informácie, ktorými sa dá ísť. Táto metóda nie je zďaleka ideálna na nájdenie správnej veľkosti zásnubného prsteňa, ale bude lepšia ako hádanie. Našou radou je, aby sa vždy zväčšovali … pre klenotníkov je ľahšie zmeniť veľkosť zásnubného prsteňa tak, aby bol menší ako väčší.

VYBERTE DOČASNÝ ZÁSNUBNÝ PRSTEŇ ALEBO PRSTEŇ PONUKY

Pustil váš partner rady o perfektnom zásnubnom prsteňe s diamantovými diamantmi? Alebo možno zásnubný prsteň zafírového a diamantového klastra alebo obyčajný diamantový prsteň z jedného diamantu? Namiesto toho, aby ste riskovali nákupom nesprávnej veci, prečo nezačať s prsteňom ponuky a nakupovať ideálny prsteň s diamantovým zásnubným prsteňom. Prsteň ponuky je často cenovo dostupnejší, ale o nič menej romantický pre ten neuveriteľný moment útesu, ktorý ste plánovali. Porozprávajte sa so svojím klenotníkom o tom, ako nájsť ideálnu kombináciu prsteňa s návrhom a zásnubný prsteň, ktorý vyhovuje vášmu vzťahu.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *